ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

"Довіряємо самим кращим. Тому дисятиріччями будуємо з Schiedel." Domicilo Wohnbau GmbH, Мюнхен

Всесвітньо відома марка Schiedel народилася в місті Ербах на Улмі. Саме там сенатором Фрідріхом Шіделем в 1946 р. була заснована фірма "Труби Schiedel".

Невеликий завод по виробництву готових елементів для димарів дуже швидко розвинувся в процвітаючу фірму по виробництву димарів для нового будівництва, що міцно зайняла провідні позиції у всій Європі. Новітні рішення в області димохідної техніки, такі як створення ізольованих димарів з каналами провітрювання, розробка димарів для багатоквартирних будинків, димар з кераміки і сталі, постійне вдосконалення і розвиток виробничого процесу зробили компанію Schiedel беззастережним лідером в своїй області.

У відповідь на всі зростаючі вимоги сьогоднішнього дня до систем опалювання, нешкідливих для навколишнього середовища, фірма створює універсальну димохідну систему Schiedel Absolut що повною мірою відповідає сучасному рівню розвитку опалювальної техніки, відкриваючи тим самим новий напрям в розвитку галузі.

Сьогодні Schiedel теж не стоїть на місці. З 1999 року компанія розширює спектр своїх пропозицій для найбільш вимогливого сектора ринку, просуваючи нову систему Aera для контрольованого повітрообміну житлових приміщень.

Постійне вдосконалення і оновлення виробничої програми є для Schiedel найважливішим імпульсом для орієнтованого в майбутнє розвитку компанії. 

Провідні позиції на світовому ринку, обумовлені безпечною і надійною роботою виробів, що випускаються, а також що належить до сильного міжнародного концерну додають нам компетентності і упевненості, надають нам великі можливості не тільки розвивати наші програми відповідно до вимог сьогоднішнього дня, але й справитися з різносторонніми завданнями, які майбутнє поставить перед нами. Одним з наших стратегічних завдань сьогодні є розширення діяльності компанії Schiedel в міжнародному масштабі.

 

Засновник фірми,
сенатор Фрідріх Шідель